King Cock Jizzle Juice – Vattenbaserad Glidmedel
- Vattenbaserad glidkräm som luktar och känns som sperma
- Kan användas i anal-douches, intimsprutor och liknande, eller i dildon som är designade att kunna spruta, t.ex. Pipedreams King Cock Squirters
- Perfekt till alla former av spermalekar där safterna ska flyta i rikliga mängder
- Har god glidförmåga utan att klistra eller fläcka – överflödig kräm kan lätt tvättas av med varmt vatten och tvål
- Levereras i svart flaska med vitt tryck och skruvlock som håller absolut tätt

Behöver du hjälp?
Du är välkommen att ringa oss på 0411 881401 eller skriv till oss på service@palora.se - Vi finns här för att hjälpe dig.
Denna Jizzle Juice från Pipedreams lyxiga King Cock-serie är ingen helt vanlig vattenbaserad glidkräm. Den är nämligen designad till att efterlikna sperma. Så kan du inte få nog sperma – antingen det är till en fräck sololek, en kväll där du är ensam hemma, eller till ett erotiskt för- och efterspel tillsammans med din pojkvän – så kommer denna Jizzle Juice att vara just det du står och saknar.
Känns helt äkta
Den känns som den äkta varan både i färg, viskositet och glidförmåga. Den luktar också som äkta sperma.
Bra glidförmåga
Glidkrämen är utvecklad till att ge dig – eller er – friktionsfria sexuella upplevelser, antingen du onanerar eller använder den vid förspel och samlag.
Ni kan använda den till att uppfylla era drömmar och fantasier. Den kan användas i exempelvis anal-douches eller intimsprutor, som är beräknade till andra vätskor än vatten eller tillsammans med Pipedreams King Cock Squirters – dildon som är designade så de kan spruta – eller andra dildon med denna egenskap.
Vattenlöslig
Idet glidkrämen är vattenbaserad, upplöses den också med vatten, så den är lätt att tvätta av både kroppen, kläder och sängkläder efter bruk och den klistrar inte eller efterlämnar fläckar, men samtidigt betyder det också att det kan bli nödvändigt att använda lite extra af den om du använder den i badet.
Leveras i neutral flaska
Jizzle Juice levereras i en neutral – eller nästan neutral, för det står ju alltså jizzle juice på den – svart flaska med vitt tryck. Den har skruvlock, så glidkrämen hålls inne när den inte används. Det skulle ju helst inte gå något till spillo om flaskan välter. Precis som den inte heller rinner ut ur flaskan om du tar den med i kappsäcken när du skal ut på resa.
Flaskan innehåller 59 ml.
Jizzle Juice från Pipedreams King Kock-serie är perfekt till alla slags spermalekar. Det är bara fantasin som sätter gränserna.
| Varumärke | King Cock |
|---|---|
| Material | Vattenbaserat glidmedel |
| Produkttyp | Glidmedel |
| Innehåll | 59 ml. Vatten, dimetikon, propylenglykol, xantangummi, fenoxietanol, metylparaben, propylparaben |
| Färg | Vit |
| Doft | Sperma |
| Vattenfast | Nej |


