Bijoux Indiscrets - Bliss Bliss Silikonbaserad Massage Gel 30 ml
Den här silikonbaserade massagegelen passar perfekt till romantiska kvällar fyllda av sensuell massage. Gelen lägger sig som ett silkeslent lager på huden och torkar därför inte ut. Den har en långvarig effekt och mild doft. Innehåll: 30 ml.

Behöver du hjälp?
Du är välkommen att ringa oss på Tel: 0411 881401 eller skriv till oss på service@palora.se - Vi finns här för att hjälpe dig.
Gör huden lika len som silke med hjälp av den här exklusiva massagegelen från Bijoux Indiscrets. Gelen är trögflytande och har en långvarig effekt, vilket gör att du bara behöver ett par droppar till en lång och skön massage. Eftersom att gelen är silikonbaserad lägger den sig som ett silkeslent lager ovanpå huden och torkar därför inte ut. Gelen har en mild doft och kommer att göra er romantiska kväll till någonting utöver det vanliga. Den fina behållaren innehåller 30 ml.
Se vårt fullständiga utbud av produkter från Bijoux Indiscrets.
Varumärke | bijoux indiscrets |
---|---|
Storlek | 30 ml. |
Material | Olja |
Storlek | 30 ml |