Fifty Shades Of Grey - Relentless Vibrations Vibratorägg
- Har en mycket ergonomisk design
- Vibratorn är mycket ljudlös och diskret
- Har tre olika hastigheter i vibration
- Fyra olika mönster av vibration
- Är 100% fri från latex
- Helt fri från olika ftalater
- Laddas enkelt upp via USB
- Kan användas helt trådlöst. Slipp alla sladdar!

Behöver du hjälp?
Du är välkommen att ringa oss på Tel: 0411 881401 eller skriv till oss på service@palora.se - Vi finns här för att hjälpe dig.
Relentless vibration är Fifty Shades of Grey kollektionens fräcka trådlösa vibrator, formad som ett ägg. Här har du ett vibratorägg som både har en stark styrka i sina vibrationer, men samtidigt är mycket ljudsvag. Vibratorn kan alltså användas i ett flertal situationer. Designen på detta sladdlösa vibrationsägg är otroligt stilfull, och elegant. Här är ett vibrationsägg som man inte kan tvivla på kvaliteten hos. Det är tillverkat i silkesmjuk silikon, och har en helt ergonomisk form. Den lilla vibratorn är ytterst elegant att titta på och är i blank metall med silikon. Den har också det lilla vackra Fifty Shades of Grey emblemet.
Hur får du ut mest av detta vibrerande ägg? För att få ut det allra mesta av detta vibrerande ägg, rekommenderar vi att man tillför en liten mängd bra, vattenbaserat, glidmedel. Detta för att göra insättningen av ägget mer lätt och glidande. Insättningen blir både snabbare, smidigare och mer behaglig. Särskilt om ägget ska användas analt. Vem kan då använda det vibrerande ägget? Det vibrerande ägget kan användas av kvinnor i alla åldrar, oavsett sexuell erfarenhet. Det kan också användas analt till såväl män som kvinnor. Det kan också användas till stimulering av andra ställen på kroppen, som bröstvårtor, ljumskar med mera.
Palora.se tipsar om att du kan prova att ha detta fräcka ägg i dig nästa gång din partner och du ska gå ut och handla. Låt din partner ha fjärrkontrollen i sin hand, och se hur länge shoppingturen varar innan ni behöver uppsöka ett eget ställe och ta för er av varandra. Fifty Shades of Grey boktrilogin tog hela världen med storm och gjorde att många fick upp ögonen för hur fräckt BDSM kan vara. E.L James som står bakom trilogin har också varit med och formgivit flera av leksakerna i den spännande och sofistikerade Fifty Shades of Grey Pleasure kollektionen. Denna innehåller flera fräcka produkter som ger ultimat njutning och upplevelse i sovrummet, oavsett om man är singel eller i ett par.
Varumärke | Fifty Shades of Grey |
---|