You2Toys Chantal’s Pussy – Masturbator
- Masturbator formad som porrstjärnan Chantals vagina
- Ger en verklig upplevelse – både känslomässigt och utseendemässigt
- Är tillverkad av ett extremt mjukt och realistiskt material
- Har invändiga, upphetsande räfflor
- Med bärrem på utsidan, så är det lätt att hålla i masturbatorn hela tiden utan att trötta ut handen
- Kan användas igen och igen utan att mista sin åtsittande, elastiska egenskap

Behöver du hjälp?
Du är välkommen att ringa oss på 0411 881401 eller skriv till oss på service@palora.se - Vi finns här för att hjälpe dig.
Om du söker större njutning, samt nya sätt att uppleva den på, då är det Chantal’s Pussy från You2Toys det du letar efter! Chantal’s Pussy är tillverkad i en läcker design, om du är kräsen vad det gäller detaljer så liknar denna den äkta varan och tar din njutning till nästa nivå.
Fleshlight på en ny nivå!
Chantal’s Pussy är gjord för att ge dig den naturliga upplevelsen och ge dig den stimulering du söker. Med sin åtsittande design, som liknar en vagina, samt de invändiga upphetsande räfflorna för mer effekt och njutning kommer att ta dig till din ultimata klimax på ett helt nytt sätt.
Nu tänker du säkert, ”Hur skiljer sig Chantal’s Pussy från andra fleshlights?” men låt dig inte luras vid första ögonkastet. Det är insidan som räknas.
Den naturliga upplevelsen
Designen av Chantal’s Pussy är gjord för att stimulera din syn såväl som din känsla. Då den liknar porrstjärnans Chantals könsorgan kan du inte annat än bli upphetsad och redo till en fantastisk upplevelse, som du kommer att få när du penetrerar henne.
Det är inte bara designen som är speciell. Även känslan du får vid penetrering sätts i fokus för Chantals Pussy.
Chantals silkesmjuka material gör, att du får den ultimata njutningen och känslan av vaginans värme och mjuka inre och med de invändiga upphetsande räfflorna i hudliknande material tar du din masturbation till nästa nivå, och du kommer känna en upphetsning som du ännu inte har provat på.
Använd ett vattenbaserat glidmedel tillsammans med den för extra förhöjd njutning.
Inte bara en klassisk fleshlight
Ett annat område där Chantal’s Pussy särskiljer sig jämfört med de klassiska fleshlights, är för dess praktiska design. En rem har placerats på utsidan för att säkra optimalt handarbete hela vägen, utan att din hand ska överarbetas och börja få kramp. Det är inte värre än att stanna upp och byta hand, innan du når klimax.
Du undviker också att styrkan i ditt grepp minskas eller ökas efterhand att din njutning byggs upp.
Kan användas igen och igen och igen …
Det bästa är dock, att du kan använda den igen och igen. Är det inte irriterande, att din njutning minskar varje gång, då åtstramningen avtar i de flesta fleshlights, som du brukar använda? Det sker inte här. Det elastiska materialet gör, så att du kan ge dig själv njutning med ett fast, åtsittande och ändå mjukt grepp om din penis gång på gång.
Oavsett om eller när ditt behov uppstår, kommer Chantal’s Pussy från You2Toys kunna ge dig den njutning du längtar efter. Med sitt verkliga utseende och silkesmjuka känsla när hon penetreras kommer du inte att kunna undgå att få ditt behov tillfredsställt.
| Storlek | 14 cm lång - Töjbar diameter |
|---|---|
| Material | TPR (Cyberskin) |
| Varumärke | You2toys |
| Färg | Ljus hudfärg |


